+48 32 285 06 00
faser@faser.com.pl

Straż pożarna

 

 

Aparat powietrzny butlowy APS/3- 600

Aparaty powietrzne butlowe typu APS/3_-600 są sprzętem ochrony dróg oddechowych, stosowanym do celów ochrony pracy, przeciwpożarowych, ratownictwa i ewakuacji poszkodowanego ze strefy zagrożonej w środowisku powietrznym w przemyśle.

» czytaj więcej

APARAT POWIETRZNY DO PROFESJONALNYCH ZASTOSOWAŃ SCBA ProffAir® APS/4

Nowa linia aparatów powietrznych, butlowych produkcji FASER S.A. o nazwie handlowej ProffAir ® to profesjonalny sprzęt ochrony dróg oddechowych zaprojektowany do zastosowań w ratownictwie oraz ochronie pracy, w …

» czytaj więcej

Ładownica jednostanowiskowa LU–1

Ładownica typu LU-1 jest uniwersalną ładownicą przeznaczoną do ładowania akumulatorów lamp nahełmnych i sygnalizacyjnych produkcji „FASER” S.A. z akumulatorami Ni-MH o napięciu nominalnym 3,6 V. Ładownica służy do ładowania lamp typu LN-04, LN-IZA, LG-3MH i LS-04.

» czytaj więcej

Nosze uniwersalne NU-1

Nosze Uniwersalne NU-1 służą do transportu poszkodowanego w płaszczyźnie poziomej jak i pionowej z miejsca wypadku do punktu, w którym zostanie odebrany przez służby medyczne. Przystosowanie do dołowych kopalnianych środków transportowych i użycia w …

» czytaj więcej

 

APARAT POWIETRZNY butlowy APS/3N-800

Aparaty powietrzne butlowe typu APS/3 są sprzętem ochrony dróg oddechowych, stosowane do celów ochrony miejsca pracy, przeciwpożarowych, ratownictwa i ewakuacji poszkodowanego ze strefy zagrożonej w środowisku powietrznym w przemyśle.

» czytaj więcej

Lampa nahełmna CL-01P

Lampa nahełmna CL-01P: – należy do urządzeń Grupy I, kategorii M1, z poziomem zabezpieczenia Ma. Przeznaczona jest do stosowania w podziemnych zakładach górniczych w wyrobiskach zagrożonych wybuchem metanu i / lub pyłu węglowego i inne.

» czytaj więcej

Ładownica pięciostanowiskowa LU–5

Ładownica typu LU-5 jest uniwersalną ładownicą przeznaczoną do ładowania akumulatorów lamp nahełmnych i sygnalizacyjnych produkcji „FASER”S.A. z akumulatorami Ni-MH o napięciu nominalnym 3,6 V. Ładownica służy do ładowania lamp typu LN-04, LN-IZA, LG-3MH i LS-04.

» czytaj więcej

 

APARAT POWIETRZNY EWAKUACYJNY AP-E/1

Aparat powietrzny ewakuacyjny AP-E/1 służy do dostarczania bardzo czystego powietrza oddechowego w odpowiedniej ilości pod część twarzową. W połączeniu z pełno twarzową maską przeznaczony jest do ochrony dróg oddechowych użytkownika.

» czytaj więcej

Lampa nahełmna LN – IZA

Lampa nahełmna typu LN-IZA przeznaczona jest stosowania w podziemnych zakładach górniczych w wyrobiskach zagrożonych wybuchem metanu i / lub pyłu węglowego, z możliwością użytkowania w atmosferze Ex. Lampa ta jest urządzeniem Grupy I, kategorii M1.

» czytaj więcej

Ładownice wielostanowiskowe LU–…

Ładownice LU-136, LU-102, LU-68, LU-51 i LU-17 przeznaczone są do bezobsługowego ładowania akumulatorów lamp produkcji „FASER” S.A. typu LN-IZA, LN-04, LG-3MH i LS-04 (akumulatorów zasadowych „wodorkowych” Ni-MH o napię­ciu nominalnym 3,6V).

» czytaj więcej